Клоп: За първи път ще играя по обед
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели мнение за времето за провеждане на срещата със Суонзи от 36-я кръг на Висшата лига на Англия, която ще се проведе в неделя, от 12:00 часа местно време.
"Не мога да повярвам, че мачът ще започне в 12 часа на обед. Пристигнахме у дома в петък след полунощ. В неделя по това време всички англичани обядват. Аз за първи път ще играя в 12 часа на обед. Кой изобщо взема тези решения? Преди няколко години играхме в Атина в Шампионска лига. Гърците специално отмениха мача от първенството, за да може да победят Борусия! Не искам да попадам в заглавията, но кой още мисли, че Ливърпул трябва да играе по обед? По това време аз обикновено съм гладен, Ако моите играчи също са гладни, това ще ни помогне", заяви Клоп.
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
- Ловрен: Салах щеше да остане в Ливърпул, ако знаеше, че Слот ще бъде уволнен
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]