УЕФА започна разследване по отношение на Сако
Официалният сайт на УЕФА съобщи, че организацията е започнала разследване срещу защитника на Ливърпул Мамаду Сако, който се провали при допинг тест. Играчът от националния отбор на Франция предварително е наказан за 30 дни. Решение за крайното наказание ще бъде взето след завършване на разследването.
Както е известно, Сако даде проба след мача с Манчестър Юнайтед на 17 март, която установи наличието на забранено вещество в организма на играча. По-късно бранителят призна факта на употреба на допинг и отказа да даде втора проба.
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
- Ливърпул е фаворит за таланта на РБ Лайпциг Ян Диоманде
- Пол Мърсън: Бъдещето на Арне Слот в Ливърпул зависи от ШЛ
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Не е черен той Мама Сако. Фотошоп е това.