Сако даде положителен допинг тест
Защитникът на Ливърпул Мамаду Сако даде положителен допинг тест. Днес клубът отстрани футболиста от тренировки с основния състав. Според инфирмацията, играчът е приемал медикамент за топене на мазнини, в който обаче се е намирало вещество от списъка на забранените препарати.
Клубът потвърди информацията на официалния си сайт, като се допълва, че няма да се правят никакви изявления до завършане на разследването.
Футболистът ще бъде разпитан от антидопинговата служба, а самият Сако твърди, че не е знаел, че в състава на медикамента има забранено вещество.
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Слот разбира разочарованието на феновете на Ливърпул
- Тудор e доволен от духа на Тотнъм след равенството с Ливърпул
- Ливърпул е фаворит за таланта на РБ Лайпциг Ян Диоманде
- Пол Мърсън: Бъдещето на Арне Слот в Ливърпул зависи от ШЛ
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]