Карагър: Поразен съм от приказките на Ван Гаал
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър подложи на критика наставника на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал, който каза, че клубът от "Олд Трафорд" винаги ще е по-голям от лондонския.
"Не виждам Ван Гаал начело на Юнайтед през следващия сезон, ако те не се класират за Шампионска лига. Юнайтед е по-голям клуб, отколкото Тотнъм, но сега "шпорите" играят по-добре. Ван Гаал говори, че отборът му е играл добре пре първото полувреме, но те нямаха шансове за гол. Тотнъм можеше да вкара пет или шест гола. В отбора на Луис е само Марсиал. Поразен съм от подобни речи на мениджърите след мачовете", заяви Карагър.
- Магуайър: Все още съм сред най-добрите и искам да играя на Мондиал 2026
- Ман Юнайтед ще затвори кръга с победа
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
До колкото гледах мача, аз видях едно положение, един хубав пробив на Марсиал стигна се и до изстрел-в очертанията беше.
И това е. За друго не се сещам ,но и не го гледахмного внимателно.
Тотнъм имаха повече положения,някои даже много опасни.
А какъв клуб са Тотнъм -какъвто ще да са -те са в момента единствения реален конкурент на Лестър-в битката за титлата са.
МЮ се бори за 4ката.