Хидинк: Положителното е, че може да използваме младежите
Мениджърът на Челси Гуус Хидинк сподели мнение за срещата със Суонзи от 33-я кръг на Висшата лига на Англия, в която лондончани претърпяха поражение с 1:0 и на практика загубиха всякакви шансове да играят в евротурнирите догодина.
"Всяка загуба е неприятна, но всички знаят каква е ситуацията при нас сега. Положителното е, че привлякохме младежите и видяхме на какво са способни те. Лошо се отбранявахме и позволихме на съперника много свободни пространства. Атакувахме, но ни липсваше острота в завършващата част на атаката", заяви Хидинк.
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
- Ясно е защо Ман Сити не обявява Мареска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]