Ван Гаал: Ще ме съдите след 15-ти май
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал сподели мнението си за своето бъдеще в клуба. Както е известно, "червените дяволи" се намират на шесто място в таблицата за класиране на Висшата лига на Англия, като според някои британски таблоиди, отпадането на Юнайтед от Топ 4 ще струва мястото на холандския специалист в клуба от "Олд Трафорд".
"Трудно ми е да кажа каквото и да е. Мисля, че ръководството трябва да вземе решение, опирайки се на резултатите. Мисля, че е нормално, но аз не мога нищо да предскажа. Трябва да се изчака с резултатите и тогава да се говори. Резултати, трофеи, място в Шампионска лига - за всичко това може да говорим само след 15 май", заяви Ван Гаал.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]