Евертън е готов да приюти Карик
Евертън е готов да приюти ветерана Майкъл Карик, ако той не получи нов договор от Манчестър Юнайтед. Действащият трудов договор на Майкъл с "червените дяволи" изтича през идващото лято - тогава Карик отбелязва и своята 35-годишнина. Неотдавна полузащитникът призна, че преговорите за нова сделка дори не са започнали.
Според британски източници, от тази ситуация възнамерява да се възползва Роберто Мартинес, който е голям почитател на Карик.
Привличането на Карик би позволило на мениджъра на разтовари 35-годишния Гарет Бари, който макар и да има година до края на договора си, не може да играе във всеки един мач.
Напомняме, че Евертън не за първи път привлича полузащитници, които не подхождат на "червените дяволи". Навремето мърсисайдци подписаха с Дарън Гибсън и Том Клевърли.
- Карик: Каземиро заслужава уважение за начина, по който завършва престоя си в Юнайтед
- От фавелите до безсмъртието: Историята на Каземиро
- Сър Джим Ратклиф е одобрил нов договор за Майкъл Карик
- Ман Юнайтед у дома ще надвие Форест
- Обявиха номинираните за Мениджър на сезона във Висшата лига
- Обявиха номинираните за Играч на сезона във Висшата лига
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Майкъл Карик до 2029 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Звучи обидно