Венгер: Тъжно е, защото не заслужавахме да загубим
"Честитя победата на Уотфорд. Те не създадоха много шансове, но се възползваха напълно от малкото си възможности. Тъжно е, защото ние се раздадохме докрай“, заяви мениджърът на Арсенал Арсен Венгер загубата с 1:2 от Уотфорд в четвъртфиналите на ФА Къп, с което тимът му се лиши от отличен шанс за трофей през този сезон.
"Дългият ни път във ФА Къп намери своя край. За съжаление това се случи в ден, в който смятам, че с представянето си заслужавахме победата. Няма как да не сме тъжни", добави още Венгер.
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
231
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]
КОМЕНТАРИ
13.03.2016 в 22:26
Тъжно е, че не се оттегли, когато трябваше. Сега само вредиш на клуба и на отбора...