Скоулс: Марсиал не е готов да бъде главна ударна сила на Юнайтед
Бившият полузащитник Манчестър Юнайтед Пол Скоулс е на мнение, че Антони Марсиал все още не е готов да бъде главна ударна сила на "червените дяволи".
"Той е млад играч, който ще стане централен нападател от топ класа. Но на 20 години трябва да си на втора или трета позиция. Ливърпул игра десет пъти по-добре от Манчестър Юнайтед. Коутиньо просто разнесе Варела по терена. В резултат всички играчи на Юнайтед загубиха своите позиции. Депай игра на левия фланг, но дори на удобна за себе си позиция, той игра слабо. Мемфис играе слабо срещу топ отбори", заяви Скоулс.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]