Юнайтед вдига заплатата на Рашфорд
Манчестър Юнайтед ще проведе преговори с младия нападател Маркъс Рашфорд относно възнаграждението на играча. Според източника на информацията, клубът е готов да увеличи заплатата на 18-годишната звезда на 15 000 паунда на седмица. В момента Маркъс получава по 1 500 паунда на седмица.
Както е известно, Рашфорд ярко дебютира в състава на "червените дяволи", вкарвайки четири гола - два срещу Мидтиланд и два срещу Арсенал.
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
206
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
01.03.2016 в 11:29
1 500 паунда на седмица?! Жиру и Уолкът заслужават точно толкова, взети заедно...