Черните котки минаха пътя на Червените дяволи
Съндърланд записа успех с 2:1 при домакинството си на Манчестър Юнайтед в първия двубой от 26-ия кръг на Премиър лийг. Уахби Хазри даде ранен аванс на своя тим, след като откри резултата още в третата минута. Хазри изпълни пряк свободен удар Дефоу прескочи топката, която влезе в далечния ъгъл, без Де Хеа да успее да се намеси - 1:0.
В 39-ата Антони Марсиал изравни. Мата стреля до гредата, Маноне изби, но при добавката Марсиал технично с удар от малък ъгъл прехвърли вратаря - 1:1. След почивката домакините имаха претенции за дузпа, но подобен сигнал от рефера не последва. Като цяло домакините бяха по-активни през втората част, но Дефоу и компания нямаха късмет при завършващия удар, а освен това добрите изяви на Де Хеа спаси "червените дяволи".
Все пак логичното се случи в 82-ата минута, когато Ламин Коне отново изведе "черните котки" напред. Хазри центрира от корнер, а Коне засече с глава. Де Хеа опита да спаси, Марсиал също бе на голлинията, но двамата не успяха да спрат топката - 2:1. В края на мача и гостите имаха претенции за наказателен удар за игра с ръка на О'Шей след удар на Депай, но съдията отново прецени да не посочва бялата точка.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]
Я вземете да назначите Гари Невил -да видите какво отборче ще спретне :04: