Ливърпул замрази цените на билетите и се извини на феновете
Собственикът на Ливърпул Джон Хенри, председателят Том Уорнър и президентът Майк Гордън излязоха с официално обръщение към феновете по повод ситуацията с повишените цени на билетите за следващия сезон. Клубът обяви, че замразява цената на най-скъпия билет и той остава 59 паунда. Също така ще бъде замразена цената на най-скъпия абонамент (869 паунда), а най-евтиният ще бъде намален с 25 паунда до 685 паунда.
"Скъпи фенове на Ливърпул, преминахме през една объркваща седмица. От името на всички във Fenway Sports Group поднасяме своите извинения за смута, който бе породен от нашия ценови план за сезон 2016/2017. Ние тримата сме крайно разтревожени от впечатлението, че не ни е грижа за феновете, че сме алчни, че се опитваме да натрупаме лични печалби за сметка на клуба. Но това не е така. От първите ни дни като собственици разбрахме, че да служим като защитници на тази невероятна институция е привилегия, затова ние сме водени единствено от желанието да върнем Ливърпул на върха във футбола. Не сме взели и едно пени от клуба, вместо това инвестирахме сериозни суми от собствените си пари, за да подсилим състава и да обновим инфраструктурата на Ливърпул - това е видно от 120-те милиона паунда аванс от ФСГ за изграждането нова централна трибуна", се казва в изявлението.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
- Ловрен: Салах щеше да остане в Ливърпул, ако знаеше, че Слот ще бъде уволнен
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]