Гард: Заслужена загуба
Мениджърът на Астън Вила Реми Гард сподели мнение за срещата с Норич от 19-я кръг на Висшата лига на Англия, в която бирмингамци претърпяха поражение с 2:0.
"Не играхме на нивото, което показахме в двата си последни мача. Лошо работехме с топката и изпуснахме много положения за гол. Норич заслужено ни победи. Отборният дух бе на висота, но не действахме достатъчно добре. Не заслужавахме нищо повече освен загуба. Без съмнение, аз съм обезпокоен от ситуацията. Ще съм последния, който няма да повярва, че сме способни да побеждаваме. Убеден съм, че сме достатъчно сили, за да печелим. Сегашният сезон е много труден за Астън Вила", заяви Гард.
- Астън Вила разби Нотингам Форест и се класира за финала в Лига Европа
- Емери: Това няма да промени начина ни на мислене
- Астън Вила ще заличи пасива срещу Нотингам Форест
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Унай Емери сред вариантите за треньор на Реал Мадрид
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Емери защити ротациите след загубата от Тотнъм
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]