Играч на Цървена звезда преминава прегледи в Ливърпул
Ливърпул е близо до покупката на полузащитника на Цървена звезда Марко Груйч. По-рано в сръбската преса се появиха съобщения, че 18-годишния футболист е съгласувал условията на петгодишен договор с Ливърпул. Сега Liverpool Echo твърди, че футболистът ще премине медицински прегледи тази седмица.
Мърсисайдци ще заплатят за играча 7 милиона евро, но ще получат обратно 1 милион паунда, за да преотстъпят Груич обратно на Цървена Звезда до края на сезона.
- Ливърпул ще се разправи с Вълците
- Ливърпул се свърза с нападател на Атлетико
- Томас Франк отговори на Слот за шпагата на Ван де Вен
- Слот: Ливърпул е номер едно по открита игра
- Ливърпул следи защитник на Интер
- Слот отказа да обсъжда зимни трансфери в Ливърпул
- Ливърпул ще блокира напускането на Салах след травмата на Исак
- Гехи има джентълменско споразумение с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]