Ливърпул договори трансфера на сръбски полузащитник
Полузащитникът на Цървена звезда Марко Груйч е близо до трансфер в Ливърпул. Според британски източници, позоваващи се на сръбски издания, мърсисайдският клуб продължава да се бори за подписа на играча. Съобщава се, че страните са съгласували условията на трансфера, който е на стойност 6 милиона евро.
Също така става ясно, че Груйч ще остане в Белгард до края на сезона, а след това ще подпише тригодишен договор с Ливърпул на стойност 5 милиона евро.
- Алонсо е поискал от Ливърпул да купи четирима
- Карабах няма да постигне нищо в Ливърпул
- Ливърпул съгласува трансфера на 17-годишен защитник
- Карагър: Ливърпул не е на нивото на Висшата лига
- Невил: Това не е стилът на Ливърпул
- Провали се трансферът на Робъртсън от Ливърпул в Тотнъм
- Слот: Някои играчи се изчерпаха
- Ван Дайк е възмутен от победния гол на Борнемут
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]