УБА не желае да обсъжда трансфер на Бераино в Тотнъм
Кризата в отношенията между Тотнъм и УБА не позволяват на нападателя на "дроздовете" Сайдо Бераино да осъществи прехода на своите мечти през януари. Футболистът бе цел номер едно за "шпорите" през лятото. Играчът дори подаде молба за трансфер, а чрез социалната мрежа Twitter заяви, че повече няма да играе за УБА. Но Уест Бром така и не пусна звездата си.
По-рано се появиха съобщения, че президентът на Тотнъм Даниел Леви се опитва да възстанови взаимоотношенията си с ръководството на УБА и по-специално със своя колега Джереми Пис. Пис обаче не желае да общува с Леви, което на практика изключва трансфер на Бераино в Тотнъм по време на предстоящия трансферен прозорец.
Друг кандидат за Сайдо е Челси, но интересът на шампионите към 22-годишния футболист е по-слаб, отколкото този на Тотнъм. Всичко това означава, че Бераино ще довърши сезона в УБА.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]