Тотнъм се надява да спаси Кейн от трансфер в Юнайтед или Челси
Ръководството на Тотнъм няма никакви съмнения в това, че нападателят Хари Кейн ще остане в отбора, независимо от интереса на Челси и Манчестър Юнайтед към звездата. Според британски източници, двата кандидата могат да предложат много по-добри условия на Кейн, който в момента получава по 35 000 паунда на седмица според договора си до 2020 година.
Хари обаче се надява, че възнаграждението му ще бъде увеличено, освен това Тотнъм води битка за топ 4 и това е още един стимул за нападателя да остане на "Уайт Харт Лейн".
В 13 мача от сегашното първенство на Англия в актива на Кейн има 8 гола.
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]