Нистелрой: Надявам се, че Варди ще подобри рекорда ми
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Руд ван Нистелрой изрази надежда, че нападателят на Лестър Джейми Варди ще успее да вкара гол в 11-ти пореден мача и да установи нов рекорд във Висшата лига на Англия.
"Вече изрази подкрепа на Варди чрез една от социалните мрежи и това бе искрено. Рекордът ще е фантастично постижение за Джейми. Наистина смятам, че рекордите съществуват за да бъдат подобрявани. Варди може да вкара един гол в събота. Надявам се, че той ще направи това, а Манчестър Юнайтед ще отговори с три и ще победи с резултат 3:1. Но повтарям и сериозно говоря, аз ще се радвам, ако Джейми подобри рекорда", заяви Нислерой.
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
- Матич: Солскяер заслужаваше повече време в Ман Юнайтед
- Аморим потвърди загубата на Бруно
- Мактоминей: Мит е, че играчите стават по-добри след напускане на Ман Юнайтед
- Астън Вила се нареди до претендентите и написа история
- Мърсън: Нещо се променя в Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]