Рууни няма да играе с Уотфорд
Няколко футболисти на Манчестър Юнайтед ще пропуснат срещата с Уотфорд от 13-я кръг на Висшата лига на Англия. Това съобщи мениджърът на отбора Луис ван Гаал. Според холандеца, Майкъл Карик, Маруан Фелайни, Антони Марсиал и Антонио Валенсия няма да играят заради травми, а Уейн Рууни е болен.
"Рууни е у дома си и не мисля, че ще играе. Марсиал вероятно може да вземе участие в мача. Травмата на Карик не е тежка", заяви Ван Гаал.
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]