Ливърпул се интересува от швейцарски национал
Ливърпул се интересува от услугите на полузащитника на Борусия Мьонхенгладбах Гранит Джака, съобщава Winner Sports. Според източника на информацията, лично мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп е заинтересован от услугите на швейцарския национал.
Съобщава се също така, че през януари Ливърпул ще предложи 20 милиона паунда за 23-годишния Джака.
През този сезон Гранит проведе 16 мача за "кончетата", в които вкара три гола.
- Ливърпул ще превземе Брайтън
- Джерард: Собослай трябва да играе като атакуващ халф
- Екитике: Можехме да бием Галатасарай с 10:0
- Слот за Салах: Това показва какъв шампион е – психиката му е на друго ниво
- Собослай след шоуто на Ливърпул: Не ме интересуват головете – важен е отборът
- Слот отправи предупреждение към ПСЖ
- Ричард Хюз е в шортлиста на Ал Хилал
- Ливърпул разгроми Галатасарай и се класира за четвъртфиналите на Шампионска лига
334
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
16.11.2015 в 21:57
Джака може и да няма бразилска или испанска прав, но е много стабилен за възраста си. Дали ще успее на по-високо ниво от сегашното е само загадка, но не бих се учудил ако скоро бъде транфериран в по-богат клуб от Борусия М.
16.11.2015 в 20:26
Свършиха се "белгийските", та се прехвърлиха на "швейцарските"... после пак ще се метнат на "австрийските" и "холандските" национали от Мароко, Албания, Босна, Уганда и Тунис. :bravo:
16.11.2015 в 15:07
Питам се дали Клоп знае, че се интересува от тогова.