Феновете се молят за Мартин Кели, който е бил в Париж снощи
Играчът на Кристъл Палас Мартин Кели е бил снощи в Париж. Един от любимците на феновете на Ливърпул публикувал снимка в официалния си профил в "Instagram" малко преди атентатите във френската столица. Все още не е ясно какво е неговото състояние, тъй като според английските медии ресторантчето, от което се е тагнал, се намира на пет минути от мястото, където са извършвани терористични атаки.
Други кадри са заснели Кели да помага, с каквото може на пострадали. Все още не е ясно какво е и състоянието на самия футболист, който не е публикувал нищо повече след тази снимка, като на нея стотици души са писали, че му стискат палци и се молят за него и всички хора в Париж.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
325