Юнайтед може да върне Янузай
Манчестър Юнайтед обмисля да върне крилото Аднан Янузай от Борусия Дортмунд, заради травмите, които сполетяха "червените дяволи" в последно време. Както е известно, 20-годишният белгиец премина в клуба от Бундеслигата в края на трансферния прозорец. На "Олд Трафорд" се надяваха, че Аднан ще получи ценен опит, но надеждите не се оправдаха.
На практика белгиецът проведе само два мача като титуляр и тази неутешителна ситуация може да подтикне Юнайтед да си върне играча.
Допълнителен мотив са травмите, които сполетяха "червените дяволи" и открилата се възможност пред Янузай да трупа игрова практика в собствения си клуб.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]