Дешан посъветва Дебюши да напусне Арсенал
Старши-треньорът на националния отбор на Франция Дидие Дешан посъветва защитника Матийо Дебюши да напусне Арсенал през януари. Мачът с Байерн Мюнхен в сряда вечер стана рядка възможност за Матийо да получи игрова практика. Французинът продължава да не се справя с конкуренцията на Хектор Белерин и записа участие само в пет мача. Дешан е на мнение, че това е тревожен сигнал за 30-годишния Дебюши в навечерието на финалите на Евро 2016.
"Дебюши е в положение, което не му позволява да играе. Срещу Байерн видяхме резултата от това да не играеш редовно. Той трябва да вземе решение през януари. Не е загубил класата си, просто малко играе", заяви Дешан.
- Артета: Допуснахме голове, които не отговарят на нашето ниво
- Артета: Трябва да покажем от какво сме направени
- Саутхемптън шокира Арсенал (видео)
- Жезуш: Сака е на нивото на Винисиус и Родриго
- Артета: Загубата на финала ще ни направи по-силни в битката за трофеите
- Артета е мениджър на месеца във Висшата лига
- Арсенал ще спре Саутхемптън тук
- Арсенал следи Кофане, конкуренция от Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]