Арсенал рискува да играе с Тотнъм с отбраната в мача с Байерн
Арсенал рискува да проведе неделното дерби с Тотнъм със същата защитна линия, която използва в злополучния мач с Байерн Мюнхен от Шампионска лига. Както е известно, Лоран Кошчелни не игра в Мюнхен заради проблеми с бедрото.
След мача, който завърши с фиаско за лондончани, Арсен Венгер изрази негативното си мнение за играта на тима в отбрана. Огромното количество контузени обаче не оставят шансове за маневра на френския специалист в навечерието на дербито на северен Лондон.
Според източници от "Емирейтс", Белерин няма да бъде достъпен за мача с Тотнъм, а шансовете Кошчелни да играе се оценяват на около 30%. Това означава, че Арсенал ще излезе същата отбранителна линия, която допусна пет гола срещу баварците.
- Арсенал ще превземе Нотингам
- Реал Мадрид може да замени Винисиус с нападател на Арсенал
- Арсенал наложи вето на продажба на Уайт
- Арсенал планира да удължи договора с Артета
- Росеньор: Окуражен съм от видяното
- Артета: Трябва да похваля играчите
- Арсенал победи Челси в първия полуфинал от Купата на Лигата
- Росеньор: Имаме ресурси, за да спечелим сега
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]