Линекер: Може би Моуриньо има сериозен договор с Челси
Бившият нападател на националния отбор на Англия Гари Линекер сподели мислите си относно бъдещето на наставника на Челси Жозе Моуриньо.
"Колкото повече мачове провежда Челси, толкова по-ясно се вижда, че Жозе Моуриньо повече не може да помогне на отбора. В някакъв момент той е загубил управлението на своя тим, а е очевидно, че по-нататък проблемите ще се натрупват. Не съм почитател на смяната на мениджърите по средата на сезона, но не виждам друг начин за решаване на проблема. Не разбирам, какво още чакат собствениците на клуба? Независимо от всички неуспехи, до този момент няма смяна на мениджъра. Другото е, че Моуриньо трябва да има сериозен контракт с клуба, който да го задържа на поста. Не виждам други причини", заяви Линекер.
- Ман Сити и Байерн се интересуват от талант на Челси
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Карагър: Не мисля, че Мареска ще бъде мениджър на Челси през следващия сезон
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]