Мартинес: Арсенал не ни надигра
Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес сподели впечатленията си след загубата от Арсенал с 2:1 от десетия кръг на Висшата лига на Англия. Според испанеца, противникът не е надиграл неговия отбор и вината за поражението е изцяло на "карамелите".
"Сами сме си виновни, защото Арсенал нищо не направи и с нищо не ни заплаши. Видях много положителни моменти в играта ни, но от друга страна подарихме два гола на съперника. Това не биваше да се случва. Петр Чех два пъти спаси Арсенал след почивката, а след това Ромелу Лукаку удари греда. Нямахме късмет и спокойно можехме да си тръгнем с точката", заяви Мартинес.
- Гари Невил отписа Арсенал за Шампионска лига
- Артета: Очаквах тежък финал на сезона
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Райс: Остават четири финала по пътя към титлата
- Артета недоволен: Това е чист червен картон
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
- Артета разчита на Сака в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]