Мюлер: Заплатите във Висшата лига са привлекателни
Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер сподели мнение във връзка с информацията, че през лятото Манчестър Юнайтед му е предлагал големи пари за негов трансфер.
"Това е полезно за пазара, ако клубовете могат да инвестират такива пари. Знам, че някои немски клубове се чувстват застрашени, но от това всички ще спечелят. Футболът е нашата професия и поради това е нужно да се приеме, че заплатата играе важна роля. Разбира се, такива заплати са привлекателни. Лицемерие ще е, ако говорим за обратното", заяви Мюлер.
Както е известно от съобщения в немската преса, Юнайтед предлагаше 120 милиона евро за трансфера на Томас. В момента Мюлер получава по 110 000 паунда на седмица, а преминалият в Манчестър Юнайтед Бастиан Швайнщайгер - 180 000 паунда.
- Лотар Матеус отправи ясно послание към Джамал Мусиала
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]