Хендерсън първи разбрал за уволнението на Роджърс
Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън първи е научил за уволнението на Брендън Роджърс от мениджърския пост на отбора. Според британски източници, 25-годишният футболист е получил обаждане от ръководството на клуба, което го е помолило да предаде новината на съотборниците си.
Съобщава се, че играчите били разочаровани от този ход на босовете, но в същото време с въодушевление приели перспективата да работят под ръководството на Юрген Клоп.
Както е известно, Роджърс бе уволнен веднага след мача с Евертън, но решението за раздялата е било взето седмица по-рано. Играчите не са знаели за готвената раздяла, но не са останали и изненадани, след като са научили за уволнението.
- Ливърпул и Арсенал получиха предложение да привлекат Максимилиано Араухо
- Трансферна цел на Ливърпул е "заинтересован" от преход в Арсенал
- Ливърпул продължава преговорите за Брадли Баркола, но отказва да плати исканата сума
- Андони Ираола разкри на коя позиция ще използва Флориан Вирц
- Андони Ираола: Александър Исак ще бъде ключов играч за Ливърпул
- Джо Гомес пропуска старта на сезона, потвърди Андони Ираола
- Изпълнителният директор на Ливърпул: Клубът вече има стабилна основа за бъдещето
- Ливърпул готви оферта за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]