Адвокаат: Вече съм решил бъдещето си
Мениджърът на Съндърланд Дик Адвокаат обясни, че направил избор относно бъдещето си в клуба, но няма намерение на този етап да разкрива нищо. Както е известно, бъдещето на холандския специалист е под въпрос, тъй като "черните котки" се намират на предпоследно място в таблицата с едва 3 точки.
"Вече съм решил бъдещето си. Днес съм треньор, но какво ще стане след няколко дни, седмици или месеци - няма да кажа. Дали ще бъда освободен? Не знам. Вестниците винаги трябва да пишат нещо или в противен случай хората няма да има какво да четат", кратко заявява Дик Адвокаат.
- Астън Вила се нареди до претендентите и написа история
- Мърсън: Нещо се променя в Ман Юнайтед
- Тайлър Адамс ще отсъства два месеца
- Аморим реагира на случая с фланелката на брата на Майно
- Хаман: Ливърпул може да започне разговори за продажба на Исак
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Арсенал посреща Коледа като лидер във Висшата лига (видео)
- Ливърпул оцеля срещу Тотнъм (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]