Кошчелни аут за три седмици
Няколко футболисти на Арсенал ще пропуснат неделната среща с Манчестър Юнайтед от осмия кръг на Висшата лига на Англия. Това съобщи мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер. Защитникът Лоран Кошчелни е аут за период от три седмици, след като получи травма на задната повърхност на бедрото в мача с Олимпиакос във вторник.
Освен това, лондончани ще са без Микел Артета и Матийо Фламини. От по-рано в лазарета се намират Дани Уелбек и Джак Уилшър.
- Арсенал посреща Коледа като лидер във Висшата лига (видео)
- Арсенал се насочва към двама от Милан
- Арсенал няма да има проблем с Евертън
- Рууни: Арсенал е основният претендент за титлата
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Арсенал се спаси от Вълците в самия край
- Артета: Гьокереш започва да набира скорост
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]