Шиърър: Коща премина чертата
Бившият нападател на националния отбор на Англия Алън Шиърър коментира поведението на нападателя на Челси Диего Коща в мача с Арсенал от шестия кръг на Висшата лига на Англия. Както е известно, днес Футболната асоциация на Англия наказа испанеца с три мача за груби прояви по отношение на защитника на Арсенал Лоран Кошчелни.
"Защитниците се опитват да извадят нападателите от равновесие, а Коща прави това със защитниците. Предпочитам да играя в един отбор с Коща, а не срещу него. Но той стига до края. Диего е уличен боец, на мен ми харесва неговата агресия. Но има определена черта и в мача с Арсенал той я премина", заяви Шиърър.
- Челси у дома ще продължи серията с Лийдс
- Палмър: Мога да изляза на друго ниво
- Росеньор е доволен от старта си в Челси
- Росеньор: Естевао не вярва, че съм бил футболист
- Кукурея призна, че умишлено е провокирал Адама Траоре
- Артета се извини на Росеньор
- Задължиха Ливърпул да плати на Челси за Нгумоа
- Челси победи Уулвс благодарение на хеттрик на Палмър (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]