Арсенал с първи домакински успех за сезона
Арсенал записа домакинска победа над Стоук Сити с 2:0 в среща от 4-ия кръг на Висшата лига. Това бе и първи успех на лондончани на "Емиратс" от началото на сезона.
След малко повече от половин час игра Тио Уолкът откри резултата. Английският национал получи страхотен пас от Йозил, а след това се справи със защитник на противника, за да излезе сам срещу вратаря и да прокара топката във вратата.
Жиру оформи крайния резултат в 85-ата минута, след като засече с глава на близката греда прекрасно центриране на Касорла. Десет минути преди това Жиру направи невероятен пропуск, след като не успя да се разпише сам срещу вратаря.
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
347
КОМЕНТАРИ
13.09.2015 в 03:09
Стоук уж направиха интересна селекция през последните 2 сезона, а на терена играчи, които не съм чувал. Боян се е възстановил, но много плах ми се видя. Или не им се отдава прехода от дърварски към техничен футбол, или имат епидемия от контузии, или треньорът не знае как да ги нареди. Арсенал не впечатлиха с нищо, но предвид формата на МЮ, Ливърпул, Тонтнъм, Челси, са сигурни за топ 4 за ужас на "феновете" на Венгер :wall:
12.09.2015 в 22:37
naistina e taka ..do pyrvite 8 minuti imahme 2 gredi i oshte 5 chisti propuska na Wolkat i Ramzy ...da ne govorim za Sanches ....no i vrataq na Stoke izvadi 95% ot udarite mn dobro vratarche !
12.09.2015 в 19:31
Победа, но ме е яд защото когато имаш такова надмощие и вкараш само 2 гола от 10-15 чисти (!) положения това значи, че в друг по-труден и затворен мач от всичките си 2-3 най-вероятно няма да вкараш...