Мартинес: Стоунс се справи с натиска
Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес сподели своята радост от това, че сагата около Джон Стоунс е назад. Мартинес бе изключително недоволен от откровените опити на шампиона на Висшата лига да привлече защитника. Самият Джон явно попадна под влиянието на лондончани и дори подаде молба за трансфер.
"Карамелите" обаче заеха твърда позиция и запазиха своята възходяща звезда. В навечерието на домашния срещу Челси Роберто разказа за ситуацията със Стоунс.
"Нищо не се е променило. Това е част от правилата. През трансферния прозорец е позволено да отправяш питания и предложения за играчите. Но когато може да решаваш какво да правиш с такива опити, ти по-добре чувстваш контрола върху ситуацията. Джон с чест издържа този период. Той бе под голям натиск, но използва клубната подкрепа и демонстрира невероятна зрелост и хладнокръвие. Играта му за националния отбор по най-добрия начин демонстрира с какъв играч разполагаме", заяви Мартинес.
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
- Ясно е защо Ман Сити не обявява Мареска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]