Де Хеа: Мачът с Пуул е идеалният момент за връщането ми
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа заяви, че се чувства в прекрасна форма и е готов да помогне на своите в днешния мач с Ливърпул. Както е известно, испанецът подписа нов договор с "червените дяволи" и се очаква днес да започне като титуляр.
"Тренирах сериозно и изиграх един мач с националния отбор на Испания, така че се чувствам готов. Какво мога повече да искам - мачът с Ливърпул е перфектният момент да се върна на "Олд Трафорд. За нас това е специален двубой, както и за феновете, за целия свят. мачът е важен и искаме да го спечелим. Миналата година у дома победихме с 3:0 и беше нещо уникално. Сега искаме да триумфираме отново с новите футболисти", заяви Де Хеа.
- Обявиха номинираните за Мениджър на сезона във Висшата лига
- Обявиха номинираните за Играч на сезона във Висшата лига
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Майкъл Карик до 2029 година
- Ман Юнайтед е все по-близо до назначението на Карик
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]