Стъридж направи още една крачка към завръщането си
Нападателят на Ливърпул Даниел Стъридж пристъпи към пълноценни тренировки в състава на общата група преди сблъсъка срещу Манчестър Юнайтед в събота. Както е известно, играчът от националния отбор на Англия претърпя операция през май, която е призвана да сложи край на поредицата травми.
Стъридж пропусна цялата лятна подготовка на своя тим, но преди три седмици се завърна в Англия и тренираше по индивидуална програма.
Днес Стъридж проведе своето първо занимание с партньорите, което означава, че 25-годишният Даниел направи още една крачка по пътя към завръщането си на терена. При идеално развитие на ситуацията, Стъридж може да разчита да се появи сред резервите в съботната среща с Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд".
- Елиът се завръща в Ливърпул след наема в Астън Вила
- Ливърпул ще използва спада на Астън Вила
- Мохамед Салах се завръща за мача на Ливърпул срещу Астън Вила
- Арне Слот: Имам всички основания да вярвам, че ще остана в Ливърпул
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]