Ромеро: Ван Гаал спаси кариерата ми
Вратарят на Манчестър Юнайтед Серхио Ромеро призна, че и досега би си търсил отбор, ако не е бил мениджърът на "червените дяволи" Луис ван Гаал. 28-годишният страж заяви, че персоната му не е била интересна за никой клуб, независимо от успешната си игра за националния отбор на Аржентина.
"Много съм благодарен на Луис ван Гаал. Трудно ми бе да си намеря клуб, макар че не играх лошо на Копа Америка и на Световното. Не чувствам, че съм негов първи избор, но усещам подкрепата му. Бързо се вписах в отбора, въпреки че пропуснах предсезонната подготовка. За мен е мечта, че играя за отбор като Юнайтед. Надявам се, че нищо няма да се промени в близко време", заяви Ромеро.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]