Боатенг: Сити гледа на Де Брюйне като на месия
Защитникът на Байерн Мюнхен Джером Боатенг сподели мнението си за прехода на полузащитника Кевин Де Брюйне в Манчестър Сити. Както е известно, трансферът на белгийския национал на "Етихад" бе една от най-големите сделки през това лято и отзвукът от нея все още продължава да бъде силен.
"Сумата, която те платиха за него ще го подложи на огромен натиск. На него те гледат като на месия. Те очакват чудеса от него. Но животът във Висшата лига не е като в Бундеслигата. Съдиите позволяват борбата и не свирят толкова често нарушения, а играта е много по-бърза и резултатна. Много отбори все още залагат на дълги топки, макар че Сити изпозлва друг стил", заяви Боатенг.
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]