Юнайтед: Реал се опитва да отвлече вниманието
Манчестър Юнайтед излезе с поредното изявление относно не състоялият се преход на вратаря Давид Де Хеа в Реал Мадрид. Както е известно, двата клуба се обвиняват един друг в проваляне на сделката за прехода на испанеца в мадридския клуб.
"Фактите говорят сами за себе си. Футболната асоциация бе готова да ни подкрепи в оформянето на документите, но Реал отказа. Впрочем, Реал се опитва да отвлече вниманието от собствената си непохватност през това лято. Всички ние обичаме да се обвиняваме един друг. Но вината е изцяло ваша, ако позволите някой да ви се изплъзни от пръстите", се казва в изявление на Юнайтед.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]