Ван Гаал: Загубихме за пет минути
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал коментира срещата със Суонзи от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия. Както е известно, "червените дяволи" поведоха с гол на Хуан Мата през второто полувреме, но в рамките на пет минути получиха две попадения за крайното 1:2.
"Съперникът промени стила си на игра, а ние не се оказахме готови за това. Неприятно е. Контролирахме срещата, но загубихме мача за пет минути, а това е обидно. Можехме да вкараме много повече, проблемът не е в това. Нужно е просто малко повече късмет. Хареса ми играта, но е нужен резултат, а ние отново загубихме", заяви Ван Гаал.
- Шешко: Манчестър Юнайтед трябва да надгради и да се бори за трофеи
- Карик: Манчестър Юнайтед няма да привлича централен защитник през лятото
- Сър Ратклиф настоява за Гарет Саутгейт в Манчестър Юнайтед
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Брунo разкри, как жена му го е разубедила за Саудитска Арабия
- Де Лигт се завърна на терена, започна леки тренировки
- ФА отхвърли жалбата на Ман Юнайтед за наказанието на Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]