Карагър: Трансферът на Балотели е голяма грешка
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър е на мнение, че клубът е извършил огромна грешка, закупувайки Марио Балотели от Милан за 16 милиона паунда през миналото лято. Към момента кариерата на 25-годишния италианец е близо до завършване - Марио се отправи назад към Милан, където ще играе под наем през следващия сезон.
Що се отнася ди последната кампания на нападателя във Висшата лига на Англия, тя се оказа истинско фиаско - нападателят, който трябваше да замести Луис Суарес, вкара само един гол и тотално загуби доверието на фенове и на треньорския щаб.
Карагър е на мнение, че трансферът на Балотели е истински провал.
"Привличането на Балотели е голяма грешка за целия клуб. Не само на Брендън Роджърс, но и на трансферния комитет. Сега те имат Бентеке и завръщащия се Стъридж. Продължавам да не мога да повярвам, че те го купиха. Това не сработи и той трябва да си отиде", заяви Карагър.
- Елиът се завръща в Ливърпул след наема в Астън Вила
- Ливърпул ще използва спада на Астън Вила
- Мохамед Салах се завръща за мача на Ливърпул срещу Астън Вила
- Арне Слот: Имам всички основания да вярвам, че ще остана в Ливърпул
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]