Пелегрини отказа да говори за още трансфери
"Прозорецът затваря в края на месеца, на 31-ви. Когато това стане, ще видим дали ще имаме нови играчи", лаконичен бе Пелегрини на въпрос дали да се очакват още нови попълнения в отбора. Иначе мениджърът на Манчестър Сити похвали Рахим Стърлинг и компания за успешния старт в първенството:
"Да, доволен съм от мача днес. Видях професионално отношение от страна на играчите. Нападението е едно, но и запазихме мрежата си суха и това говори добре за работата ни в защита. Стърлинг е различен играч и започва да се превръща във важна фигура в тима ни. Най-важното е, че имаме добър състав, добър колектив и всички играчи се стараят. Рано е да се вадят някакви сериозни изводи, едва в началото на сезона сме и тепърва ни предстоят доста мачове. Хубаво е, че стартирахме с три победи, но това е само началото", добави още Пелегрини.
- Холанд: Мачът с Франция вече не ме вълнува особено
- Манчестър Сити обвързва Йошко Гвардиол с нов дългосрочен договор
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Антоан Семеньо – голямата заплаха за Англия преди сблъсъка с Гана
- Енцо Мареска се завръща в Манчестър Сити, подписва договор за три години
- Холанд обърка Мерилин Монро със Сидни Суини и разсмя всички
- Жереми Доку напусна лагера на Белгия заради раждането на първото си дете