Моуриньо: Педро е повече от добър играч
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо не скри радостта си от днешната победа на своя тим с 3:2 над Уест Бромич.
"Доволен съм. При резултат 3:1 всичко беше наред. След това играхме доста дълго време с човек по-малко срещу отбор с доста добри играчи. Хареса ми добрият контрол върху топката от страна на играчите ни. Педро игра добре. Той е повече от добър играч. Ние знаехме това, когато го купувахме. Неговото участие в този двубой бе важно за нас. Това е Педро! Познавам отлично качествата му от години. Всички в съблекалнята говорят добри неща за него и това не ме изненадва. Предпочитам да нямам мнение на този етап и да си мълча засега. Феновете може да не са доволни от старта на първенството и са в правото си. Щастливи сме, че днес победихме, тъй като съперникът ни бе добър отбор", заяви Специалния след мача.
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска