Известни са условията, при които Де Хеа може напусне
Станаха известни условията, при които Манчестър Юнайтед е готов да продаде вратаря Давид Де Хеа на Реал Мадрид. Както е известно, "червените дяволи" продължават да бъдат неотстъпчиви по отношение на цената от 40 милиона евро, която са сложили за испанеца.
Сега става известно, че Юнайтед би се съгласил да с е раздели със своя страж и срещу 30 милиона евро, но в замяна трябва да получи Кейлор Навас.
По-рано се разбра, че Реал няма намерение да даде повече от 18 милиона за Давид, който през следващата година ще стане свободен агент.
- Тишината преди удара: когато Куня свърши мръсната работа, а Юнайтед взе своето
- Манчестър Юнайтед готви сензационен удар за двама от Форест, но Сити дебне
- Карагър: Ман Юнайтед почти сигурно ще завърши в топ 5
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Невил: Юнайтед не трябва да спира търсенето на нов мениджър
- Каземиро обмисля трансфер в МЛС
- Ван дер Сар потвърди: Два пъти водих разговори за завръщане в Ман Юнайтед
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]