Рууни: Най-важното нещо бе да победим
Капитанът на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни даде кратък коментар след мача с Тотнъм от първия кръг на Висшата лига на Англия, в която "червените дяволи" постигнаха успех с 1:0 след автогол на Кайл Уокър в 22-та минута.
"Днес най-важно бе да постигнем победа. Играхме добре само през част от времето. Но всичко това бе заради трите точки", заяви Рууни.
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Де Дзерби реагира на слуховете за Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е можел да си спести 12 млн. от Аморим
- Рууни: Карик даде на феновете да усетят ерата на Сър Алекс
- Майно няма да напуска Ман Юнайтед
- Родри за мача с Ман Юнайтед: Труден ден
- Каземиро: Играя за най-големият клуб в Англия
- Кийн: На Карик му провървя
141
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
09.08.2015 в 10:23
Най-накрая прочетох нещо смислено и отговарящо на скучилот се снощи на терена. МЮ бяха излезнали с мисълта всичко друго но не и да започнат сезона със загуба и играта която показаха беше такава , при условие че си пуснал двама дефанзивни и еднакви по функиции халфове в средата на терена не може да имаш други очаквания. Направи ми и впечатление че даже не влизаха в остри сблъсъци и се пазеха , не знам дали това е заради предстоящите им мачове за влизане в ШЛ, но времето ще покаже