Туре отказал на няколко клуба, за да остане в Ливърпул
Защитникът Коло Туре призна, че заради възможността да остане в Ливърпул е отказал на няколко европейски клуба. Както е известно, през май, след известен размисъл, бившият играч на Арсенал и Манчестър Сити подписа 12-месечен договор с "червените". През миналия сезон Коло записа участие само в 13 мача за Ливърпул и поради това в пресата се появиха слухове за евентуално напускане на бранителя. Туре обаче предпочете да остане на "Анфийлд".
"Да си кажа честно, в крайна сметка много лесно взех решението. Имах и други предложения, но не можех да напусна един от най-добрите клубове в света. Според мен, много е ценно да играеш за такъв мениджър, да си част от такъв отбор и да играеш сред такива невероятни защитници. Наистина ми харесва да бъда тук. Чувствам, че ме обичат, а това е важно Много ми провървя да бъда в отбор като Ливърпул и искам да помогна на тима да стане по-добър", заяви Туре.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
- Ловрен: Салах щеше да остане в Ливърпул, ако знаеше, че Слот ще бъде уволнен
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]