Ъруин: Бераино не е готов за Тотнъм
Бившият наставник на УБА Алън Ъруин е на мнение, че нападателят Саидо Бераино все още не е готов да играе за Тотнъм. 21-годишният футболист стана най-добър голмайстор за "дроздовете" през миналия сезон и няма нищо изненадващо, че през това лято стана главна трансферна цел за Тотнъм, който е готов да заплати 15-20 милиона паунда за играча.
Ъруин обаче е на мнение, че за Бераино ще е рано да отива в отбор, който се бори за попадане в Шампионска лига.
"Дали е готов да поеме върху себе си отговорността от голяма роля в обор, който иска да се сражава за попадане в топ 4? Винаги съм казвал, че Саидо ще прогресира тук, запазвайки концентрация и вършейки правилните неща", заяви Ъруйн.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]