Тотнъм се интересува от Хавиер Ернандес
Нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес попадна в сферата на интересите на Тотнъм, съобщава Sky Sport Italia. Според информацията, лондонският клуб разглежда възможността за привличане на мексиканския национал, който да замести Емануел Адебайор.
Както е известно, интерес към африканеца има от страна на Астън Вила и е много вероятно да се стигне до сделка, с оглед на това, че играчът от Того не влиза в сметките на Маурисио Почетино, а и е загубил мотивация да играе за "шпорите".
През миналия сезон Ернандес бе под наем в Реал Мадрид.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]