Газидис: Венгер още дълго ще остане в Арсенал
Изпълнителният директор на Арсенал Иван Газидис заяви, че феновете не бива да се притесняват относно евентуално напускане на мениджъра Арсен Венгер. В момента 65-годишният французин се готви за своя 20-ти сезон начело на лондонския отбор. Между другото, до края на договора на Венгер остават само две години. Но Газидис признава, че в момента клубът изобщо не мисли за времето, когато Арсен ще си тръгне.
"Той е невероятно важен за нас. Понякога не знаеш какво ще се случи в бъдеще, но той се намира в отлично здраве и се справя невероятно добре. Пълен е с енергия и ентусиазъм, продължава да изпитва глад за успехи и аз никога не съм поставял крайна дата на това. Също така той е страстен почитател на клуба. Прогресът и развитието на отбора са първостепенни за него, той ги поставя над собствените си интереси. В клуба сме убедени, че имаме правилния човек и поради това много се радваме, че той е пълен със здраве и стремеж да ни води напред", заяви Газидис.
- Уейн Рууни похвали VAR след отменения гол на Уест Хем срещу Арсенал
- Леандро Тросар: Изпитах огромно облекчение след отменения гол
- Нуно Ешпирито Санто: Дори съдиите вече не знаят кое е нарушение
- Джаръд Боуен: Ако това е нарушение, нека го свирят всеки път
- Микел Артета: Съдията беше прав да отмени гола на Уест Хем
- Късен гол на Тросар донесе ценна победа на Арсенал срещу Уест Хем
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]