Ливърпул научи цената на Лаказет
Президентът на Олимпик Лион Жан-Мишел Ола заяви, че ще пусне нападателя Александр Лаказет в Ливърпул, ако получи предложение от 35 милиона паунда. Не е тайна, че мърсисайдци са заинтересовани от покупка на нов нападател и според слуховете, клубът вече е насочил своето внимание към голмайстора на миналия сезон в Лига 1, предпочитайки го пред Кристиан Бентеке от Астън Вила.
Исканията на френския клуб остават високи - в края на сезона лионци заявиха, че няма да се разделят с Лаказет за малка сума. Сега Олимпик назова цената и тя не е никак малка - 35-42 милиона паунда.
"Разбира се, ако получим оферта от 50-60 милиона евро (35-42 милиона паунда), ние ще му помогнем да си събере багажа и ще му пожелаем успех. Но аз смятам, че той иска да остане тук", заяви Ола.
- Ливърпул започна официални преговори с ПСЖ за Брадли Баркола
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Ливърпул не смята да се разделя с Коди Гакпо
- Собослай посочи големия проблем на Ливърпул преди новия сезон
- Ираола успокои феновете на Ливърпул за Фримпонг
- Ливърпул не се отказва от Къртис Джоунс, възможен е нов договор
- Лийдс направи зрелищен обрат от 0:2 срещу Ливърпул в контрола
- Интер готви оферта от 35 милиона евро за Къртис Джоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Парите от малкия пъпчивко Стърлинг да ги дават за Лаказет и да пляскаме с ръце....
Тъй или иначе, нападател трябва да бъде купен колкото е възможно по-скоро, при това не какъв да е.