Юнайтед готви предложение за Левандовски
Нападателят на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски може да премине в Манчестър Юнайтед, съобщават британски източници. Според източника на информацията, до края на седмицата "червените дяволи" ще отправят официално предложение за играча от националния отбор на Полша.
Както е известно, първостепенна задача пред Луис ван Гаал след укрепването на десния фланг на отбраната и средата на терена е засилване на нападателната линия.
По-рано се твърдеше, че Единсон Кавани и Кристиан Бентеке са трансферни цели на английския клуб, но на практика 26-годишният Левандовски е първи в списъка на Ван Гаал за нови нападатели.
През последните 12 месеца полският футболист вкара 30 гола в 53 мача за Байерн Мюнхен и националния отбор на Полша.
- Манчестър Юнайтед вярва, че ще задържи Брунo Фернандеш
- Карик: Активно участвам в планирането на следващия сезон на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед обяви летните си контроли – сблъсъци с Атлетико и ПСЖ
- Магуайър: Все още съм сред най-добрите и искам да играя на Мондиал 2026
- Ман Юнайтед ще затвори кръга с победа
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]